Portál s aktuálnymi informáciami o medzinárodnom obchode.

Aktuálne o medzinárodnom obchode.

Popredná európska technologická konferencia INFOBIP SHIFT v Chorvátsku

Konferencia Infobip Shift sa uskutoční 15 – 17. septembra 2024 v Zadare. Už viac ako 10 rokov spája globálnu technologickú komunitu vývojárov a prináša interaktívny a pútavý obsah v jedinečnej atmosfére. Podujatie sa postupne rozrástlo na jedno z najväčších a najnavštevovanejších vývojárskych podujatí v juhovýchodnej Európe.

INOFBIP Shift zhromaždí viac ako 4 000 účastníkov z celého sveta, vrátane rečníkov z
niektorých najvýznamnejších vývojárskych spoločností, ako sú Xata.io a Remix.run, Edge and Node, Kiwi, Chewy atď. Ako aj predstaviteľov veľkých technologických gigantov ako sú
Microsoft, Amazon, Cisco a Google. Okrem vývojárskej stránky podujatia bude k dispozícii aj web3 stage, startup stage a business EXPO, čo z neho robí komplexné technologické podujatie. Podujatie je určené pre vývojárov, softvérových inžinierov, zakladateľov startupov, vlastníkov produktov a IT profesionálov v oblasti kódovania.

Konferencia poskytuje priestor na zapojenie sa do živých panelových diskusií pokrývajúcich dnešné najrelevantnejšie IT témy pod vedením medzinárodných technologických expertov, ako aj na nadviazanie nových obchodných vzťahov a priateľstiev. Prostredníctvom aplikácie podujatia je možné dohodnúť si obchodné stretnutia na mieste so všetkými účastníkmi. V Expo zóne bude vystavovať viac ako 30 spoločností, vrátane najväčších technologických gigantov.

Kontakty:
INFOBIP SHIFT
Organizátor:
Infobip doo
Domovinsko rata 61,
21000 Split, Chorvátsko
shift@infobip.com
https://shift.infobip.com/

Zdroj: Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Záhrebe

Facebook
X
LinkedIn
WhatsApp
Návrat hore